Zapraszamy razem z Kubo na wspolne sluchanie dzisiejszej audycji Equilibrium, ktora obchodzi dzis pierwsza rocznice
. Z tego tez powodu Rasti przygotowal wielki proggowy tort urodzinowy, skladajacy sie z samej smietanki Progowcow z najwyzszej polki, ktorzy przez caly dzien, od rana do poznego wieczoru racza nas gestymi proggami
.
Tracklists:09:00-10:00 : Cassino & Laben
01. Touane - Bill (Original Mix) [Persona]
02. Evan Marc feat. Steve Hillage - Delta Phase (P. Laoss Dub Edit) [Thoughtless Music]
03. Klartraum - Breakthrough (Original Mix) [Gastspiel]
04. Daniel Peter - Spontaneous (Sascha Braemer Remix) [Halbacht Musik]
05. Breandon Davey - A New Start (Bonus Mix) [Eintakt]
06. Habersham - Song of The Lizard (Komposits Cold Mix) [Lobotomy Records]
07. Kriss & Sandro Russo - Thakeco (Original Mix) [Undercut Records]
08. Stewart Walker - Terraforming The Sahara (Original_Mix) [Persona]
09. Diego Capri & Andrea Gentile - Reakone (Original Mix) [Einmaleins Musik]
10. IMPS - Uncle Limps (Minilogue Remix) [Mule Electronic]
10:00-11:00 : Sinus
01. Grigory Fatyanov - Sitting On Clouds (Intro Mix)
02. Atrium Sun - She Will Never See The Sun (Original Mix)
03. Dmitry Bessonov - New Morning (Original Mix)
04. Arthur Deep & Oleg Zubkov - Labyrinths of Night (Original Mix)
05. Aeron Aether & Retroid - Good Morning Arctica (Original Mix)
06. Oleg Zubkov - Indian Hotel (Original Mix)
07. Aeron Aether - Aeristhesia (Original Mix)
08. Uriel - World of Love (Chance Jumpers Remix)
09. Abdomen Burst - Morning Stars (Original Mix)
10. Jacco@Work - Headless Horse (Original Mix)
11:00-12:00 : Styller
01. Tatana - Spring Breeze (Martin Roth Summerstyle Remix)
02. Arney S - The Girl From Riga (Original Mix)
03. Dinka - Meaningful Story (Jaytech Remix)
04. Simon Patterson - Different Feeling (Original Mix)
05. Amaya - Amaya (Andy Tau Remix)
06. D:Folt - I Come Running (TyDi Dub Mix)
07. Rasmus Faber feat. Linda Sundblad - Everything is Alright (Rasmus Faber Dubstrumental Mix)
08. Jay Lumen feat. Panoptic (Michael Burns) - Surface 'Reborn' (Original Mix)
09. Talla 2XLC - Dantes Peak (Jerome Isma'Ae Remix)
10. Schumann & Kloss - Shabuka (Cressida Remix)
11. Domased Electronica - Dewpoint (Styller Remix)
12. Jaytech - Sundance (Original Mix)
13. Jaytech - Headcase (Styller Remix)
12:00-13:00 : Stigmata
Tracklist not submited by artist.
13:00-14:00 : Kintar & Rex
01. John Daly - Falling Angels (Original Mix)
02. Relate4Ever - Unconditional Giving (Highland Brothers Inc)
03. Atmosphere - The Sun in My Arms (Original Mix)
04. Arthur Deep - Artic Wind (Original Mix)
05. Retroid - Blue Dive (Original Mix)
06. Solesystem - Waxoil (Original Mix)
07. Grigory & anthony - Other Mollody (Lokitas & Ifrolov Mix)
08. Danny Sullivan & Kemist - Snake Charmer (Lee Coombs Mix)
09. Rasti Tkac - Sparkling Inspiration (Rasti's Edanna Mix)
14:00-15:00 : Style Clash (Elfsong)
01. Vibrasphere - Ensueno (Morning Mix)
02. RPO & David Weed - Unplugged (Original Mix)
03. RPO & David Weed - Aztek (Part 2)
04. Facundo Mohrr - Wooster St. (Cid Inc. Remix)
05. Against The Grain - Seven (Conrad Rogers' Bangin Tech Mix)
06. dMarinos - Into The Trees (Dousk & Andree Eskay Remix)
07. Elfsong & Aeron Aether - Sylleptica (Original Mix)
08. Oneworld - Lingus
09. Kos - Volcanic
10. Umek - Center of Gravity (Soliquid Remix)
11. Andrea Doria & LXR - Beauty of Silence (Inpetto Remix)
12. Atrium Sun - She Will Never See The Sun
15:00-16:00 : Ivan Nikusev
Tracklist not submited by artist.
16:00-17:00 : Ingo Vogelmann
01. Abakus - Circles
02. Oliver Morgenroth - Flair (Traveler Extended Mix)
03. Vogelmann - Sonoluminescence
04. Vogelmann - A New Hope
05. Federico Monachesi - Dark Dreams (Vogelmann Remix)
06. Bobby Deep feat. Venes - Get Me High (Vogelmann No Vox Remix)
07. Santiago Deep - Prototype
08. Holosound - Free You (2880 Dub)
09. Dark Providers - Neo
17:00-18:00 : Deep Z
01. Dynamic Illusion - Alone in The Space (Michael & Levan Ambient Mix) [Silk Sofa]
02. Faskil - Crappy Morning (Original Mix) [FeralCode]
03. Dave Ferol & Arion Grey - Between The Rivers of Life & Death (Styller Remix) [Ocean Drive]
04. Ivan Nikusev - Circulating Birds (Kay D. Remix) [Deepsessions]
05. Moshic - Evil Inclination (Part 1) [Contrast]
06. CJ Art - Prefiguration (Original Mix) [Mestiza]
07. Alex Ocampo - Kadesh (Original Mix) [Klam]
08. Moshic - Deep As The Rivers (Tel Aviv Mix) [Kismet]
09. Alex Catalani & Claudio Maura - Paris Dakar (Original Mix) [Neurotraxx]
10. Emmanuel & Rezo - 1749 De Emotii (Moshic Remix) [Contrast]
18:00-19:00 : Rasti Tkac
01. Dynamic Illusion - Alone in The Space (Michael & Levan Ambient Mix) [Silk Sofa Music]
02. Solar Fields - Summer [Ultimae]
03. Kay-D - The Lost Continent (Ivan Nikusev Remix) [Promo CD-R]
04. Jay Lumen - Clear Memories (Ormatie Remix) [Arctic Wave]
05. Koan - Watermarks (Behind Blue Eyes Remix) [Iboga]
06. Gerwin Koudijs - Next Chapter (Original Mix) [Proton Music]
07. Atrium Sun - Everythind Will Be (Original Mix) [Deepsessions]
08. Rick Pier O'Neil - Danceflor (RPO Part 1) - RPO / Glenn Morrison - Orange Glow (Amnesia Afterhours Reprise) [Audio Therapy]
09. Guido Durante & Mattia Evo - Albin Penguin (Max Orian SNR Mix) [B79 Music]
10. Brusca feat. Anastasia - Anyone Neglect (Original Mix) [PyCairo]
19:00-20:00 : Musso Weaver
Tracklist not submited by artist.
20:00:21:00 : Tomas Haverlik
Tracklist not submited by artist.
21:00-22:00 : Michael & Levan
01. Grigory Fatyanov - Sitting on Clouds (Intro Mix)
02. Atrium Sun - She Will Never See The Sun (Original Mix)
03. Dmitry Bessonov - New Morning (Original Mix)
04. Arthur Deep & Oleg Zubkov - Labyrinths of Night (Original Mix)
05. Aeron Aether & Retroid - Good Morning Arctica (Original Mix)
06. Oleg Zubkov - Indian Hotel (Original Mix)
07. Aeron Aether - Aeristhesia (Original Mix)
08. Uriel - World of Love (Chance Jumpers Remix)
09. Abdomen Burst - Morning Stars (Original Mix)
10. Jacco@Work - Headless Horse (Original Mix)
22:00-23:00 : Deeper Moments
Tracklist not submited by artist.
23:00-00:00 : Eiad Sayegh
01. Cassino & Laben - Dancing (Original Mix)
02. Audionova - Traffic (Ormatie Remix)
03. TwoPlay - Trippin (Royal Dance Remix)
04. Yura Popov - Lime & Water (Original Mix)
05. Fady Ferraye - Beirut (Noyd Remix)
06. Hassan Rassmy - Gido (Original Mix)
07. Powerplant - With or Without You (Original Mix 2008)
08. M&D Substance - Modulation (Elfsong Remix)
09. Cream Sound - Always (Lokitas Dreambox Remix)
00:00-01:00 : Jerry Chiu
01. Subsky - Single Gun (Original Mix) [Pangea]
02. Hernan Cerbello - Do The Punk [DK]
03. Manipura - Blind Sheep (Jondi & Spesh Remix) [Looq]
04. Introvert - 5 AM Illusions (Original Mix) [Aurium]
05. Roland Klinkenberg & Gary Menu - Cascades [Lowriders]
06. Orkidea - Beautiful (Sundawner's Tribal Remix) [Sential]
07. Perry O'Neil - Numb (Original Mix) [Electronic Elements]
08. Seyton vs. Tyler Michaud - Ze Big Divide (Original Mix) [Maris Music]
09. Alex Stealthy - Deploring (Original Mix) [Vapour]
Stream: Pure.FM Radio :
http://84.16.224.15:8000Download:Wszystkie sety dostepne sa na stronie domowej Rasti-ego i mozna je zassac po uprzedniej rejestracji. Nie bylo sensu, zebym ponad 2gb wrzucal, skoro linki sa juz dostepne ; )).
http://music.rastitkac.net